Ušetřete za elektřinu a zvyšte si komfort pořízením fotovoltaiky.

Proč si pořídit fotovoltaiku?

Energie ze slunce je zdarma, a hlavně je a bude tu pořád. Díky solární elektrárně ji jste schopni zachytit, zpracovat a následně hned bez nějakého dalšího článku využívat, a to zdarma a natrvalo. A s financováním Vaší elektrárny Vám navíc nyní stát pomůže formou dotace až ve výši 200 000 Kč.

  • Ušetřete za elektřinu – Správně navržená fotovoltaická elektrárna Vám pokryje až 80 % spotřeby domu.
  • Zvyšte si komfort a přemýšlejte do budoucnosti – Energetická náročnost domácností roste, solární elektrárna pokryje Vaše potřeby – vyhřívaný bazén od jara do podzimu, klimatizace apod.
  • Připravte se na elektromobilitu – Za nedlouho bude elektromobil součástí každé domácnosti. Zajistěte si levný způsob jeho dobíjení.

Ukázka realizovaných FV elektráren

Bylo vidět, že nejsme jen jedna další zakázka z davu na běžícím pásu, ale že se snažil, aby fotovoltaika udělala maximum možného, takže jsme na ni napojili krom bojleru i akumulační nádrž s podlahovým vytápěním výborná komunikace, kupu zajímavých rad přímo na náš netypický dům.

Lenka R.

Co dalšího pořízením fotovoltaiky získáte?

  • Větší energetická nezávislost na distribuci – Díky solární elektrárně můžete výrazně snížit svou závislost na distribuční síti a nemusíte se tak obávat zpráv o dalším zdražování elektřiny. Solární elektrárny si vyrábí elektřinu sami, a až v okamžiku, kdy ji mají nedostatek se přikupuje z distribuční sítě.
  • Mějte elektřinu, i když je výpadek proudu! – Naše solární elektrárna je schopná Vám zajistit zálohu okruhů s důležitými spotřebiči tak, aby Vám fungovaly i v případě, že Vám vypadne proud, či při jeho odstávce. Můžete tak bez většího omezení svítit a koukat třeba na televizi, i když je u sousedů tma.
  • Cenu fotovoltaiky lze částečně umořit dotací – Pořízení fotovoltaické elektrárny není levnou záležitostí, avšak lze jí částečně financovat prostřednictvím dotačního programu Nová zelená úsporám. Tímto způsobem je tak možné pokrýt až částku ve výši 200. 000,-Kč, maximálně však 50 % nákladů. Papírování se nemusíte obávat, dotaci za Vás vyřídíme, Vy budete jen inkasovat získanou částku na účet.
  • Návratnost – Při návrhu Vaší fotovoltaiky vše pečlivě propočítáme a navrhneme tak, aby pokryla energetickou náročnost Vaší domácnosti a návratnost tak byla co možná nejkratší. Tady je opravdu třeba vše pečlivě zanalyzovat, počínaje technickými možnostmi Vaší nemovitosti přes potřeby Vaší domácnosti a dle toho vybrat správnou velikost a koncepci fotovoltaické elektrárny.
  • Energii můžete využívat i v noci – Tím, že elektrárna umožňuje akumulovat energii do baterií, získáváte možnost nastřádanou energii využívat i v noci. Tuto možnost jistě ocení zejména ti z nás, kteří pracují do večera a většinu spotřebičů jako je pračka, myčka apod. pouští, až když přijdou domů.
  • Zvýšení hodnoty nemovitosti – Když pomineme získaný komfort v podobě větší nezávislosti na distribuční síti a snížení Vašich budoucích nákladů na provoz domácnosti, tak Vám solární elektrárna dále bezpochyby zvedne hodnotu Vaší nemovitosti. A s financováním na její pořízení Vám stát pomůže formou dotace ve výši až 200.000,-Kč.

Nabízená řešení

Jako specialisté na fotovoltaické systémy máme zkušenosti s technologiemi jako GoodWe, Solax a Growatt a dalši.

V našich systémech preferujeme nízkonapěťovou technologii postavenou na produktech značky Victron Energy.

Kontaktujte nás